O kancelarii

Kilka słów o kancelarii adwokackiej

Kancelaria Adwokacka Łukasz Bielawski to nowoczesna i dynamiczna kancelaria, którą cechuję profesjonalizm, doświadczenie, rzetelność, kreatywność i indywidualne podejście do każdego klienta przy zachowaniu zasad etyki oraz najwyższych standardów prawniczych i biznesowych.

Kancelaria zapewnia stałą, jak i doraźną obsługę prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Wynagrodzenie Kancelarii determinuje indywidualne podejście do każdego klienta, uwzględniające jego potrzeby, jak również niezbędny nakład pracy konieczny do zapewnienia kompleksowej obsługi prawnej. Wiedza, jakość i doświadczenie to wartości, które charakteryzują Kancelarię i stanowić będą o poziomie jej usług i wyznaczać kierunek jej rozwoju.

Kancelaria współpracuje także z innymi adwokatami, radcami prawnymi, notariuszami i komornikami na terenie całego kraju.

Dysponujemy uprawnieniami do reprezentowania naszych Klientów na każdym etapie postępowania; zarówno przed sądem I instancji, sądem odwoławczym, a w szczególnych sytuacjach także przed Sądem Najwyższym oraz Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu.